Kompakt Boyutunda Dev Performans!

FilameX Dryer

Plastik Kurutma Makinesi


Filament üretim sürecinde granüllerin kurutulması, son ürünün performansını etkileyen önemli bir faktördür. FilameX Dryer, plastik endüstrisindeki profesyoneller için mükemmel bir kurutma çözümü sunan yüksek kaliteli bir makinedir. Plastik granüllerin ve parçalanmış plastiklerin nemini ileri düzey ısı kontrol sistemi ve hava sirkülasyonu sayesinde hassas bir şekilde kontrol eder ve istikrarlı bir kurutma performansı sunar.

Fonksiyonel Hazne

Özel tasarıma sahip hazne sayesinde plastik granüller homojen olarak kurutulur.

Kolay Kullanım

3.5" Dokunmatik ekran ile basitleştirilmiş kullanım

Güçlü Fan Teknolojisi

25.000 rpm hızında yüksek güçlü fan teknolojisi sayesinde hızlı kuruma

Yüksek Sıcaklık

Güçlü rezistanslar ile 160°C' ye kadar artırılabilir sıcaklık

Düşük Enerji Tüketimi

Motor teknolojimiz enerji verimliliği sağlar ve sadece 1000 Watt enerji tüketmektedir.

Zamanlayıcı

Ayarlanabilir zamanlayıcı, zaman yönetimi ve kurutma sürecinin tam kontrolünü sağlar.

Kompakt ve Hafif Tasarım


FilameX Dryer Plastik Kurutma makinesi, taşınabilir ve kompakt bir yapıya sahiptir. Küçük boyutları, kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlar, az yer kaplar ve masaüstü kullanımına uygundur. Ayrıca çıkarılabilir hazne teknolojisi ile granülleri hazneden kolayca boşaltabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz


FilameX Dryer, kullanıcı dostu bir arayüze ve dokunmatik kontrol paneline sahiptir. Zamanlayıcı sayesinde kurutma süresini planlayabilirsiniz. Sıcaklık, hız ve diğer ayarları kolayca kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kayıtlı kurutma profilleri ile hızlıca kurutma işlemine başlayabilirsiniz.

Güçlü Kurutma Performansı


FilameX Dryer, 240 watt gücünde sessiz salyangoz fan teknolojisi sayesinde hızlı ve etkili bir kurutma işlemi sunar. Eşit ısı dağılımı ve hava sirkülasyonu, plastik granüllerinizin kısa sürede kurumasını sağlar. Güçlü karıştırma motoru ise, granüllerin homojen karışmasını sağlar.

Hassas Kurutma Teknolojisi


FilameX Dryer, sıcak hava ile kurutma teknolojisi sayesinde granüllerin optimum kuruluk seviyesine ulaşmasını sağlar. Hazne içerisinde dönen karıştırıcı, etkili bir hava sirkülasyonu sistemiyle donatılmıştır. Karıştırıcının her dönüşünde sıcak hava doğrudan granüllerin üzerine nüfus etmektedir ve tüm granüller homojen bir şekilde nemden arınmaktadır.

Enerji Verimliliği


FilameX Dryer, kurutma fırınlarının aksine sıcak hava teknolojisi kullanıldığı için kurutma işlemini düşük enerji sarfiyatı ile daha hızlı bir sürede yapabilmektedir. Dryer, Yüksek performansıyla birlikte enerji tasarrufu sağlayarak çevre dostu bir seçenek sunar.

Çoklu Malzeme Desteği


FilameX Dryer, 160°C sıcaklığa kadar çıkabilmektedir. Bu sayede çeşitli plastik granül türlerini kurutma kabiliyetine sahiptir. ABS, PLA, PETG, PP, PC, PA gibi yaygın kullanılan materyallerin yanı sıra PEEK, ULTEM gibi mühendislik materyallerinin ve özel karışımlarınızın kurutulmasında etkilidir. Bu da size geniş bir malzeme yelpazesi sunar.


FilameX Dryer

Plastik Kurutma Makinesi


"Kusursuz Kurutma, Mükemmel Baskılar!"