Biz kimiz...

FilameX, Türkiye’deki genç yaratıcı mühendisler tarafından kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Misyonumuz, yenilikçileri ve yaratıcıları güçlendirmek için erişilebilir ve kaliteli teknolojik ürünler geliştirmeye odaklanmaktır.

Ekibimiz

BURAK HORUZ

MEKATRONİK MÜHENDİSİ

MURAT OFLEZER

ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

Ödüller ve Destekçiler

itu
İTÜ ARI Teknokent Kapalı Ofis Ödülü
İTÜ ARI Teknokent, Big Bang sahnesine çıkan 5 projeye, İTÜ ARI 3 Teknokent bünyesinde kapalı ofis ödülü verdi. FilameX, 2019 yılı boyunca kapalı ofis imkanından yararlanacak.
İTÜ Çekirdek Ofis Ödülü
İTÜ Çekirdek, Big Bang sahnesine çıkan 20 projeye, İTÜ ARI 3 Teknokent bünyesinde açık ofis ödülü verdi. FilameX, 2019 yılı boyunca İTÜ Çekirdek bünyesinde bulunan açık ofis ve atölye imkanlarından yararlanabilecek.
İstanbul Sanayi Odası (İSO) KOZA Programı
İSO – KOZA Girişimcilik Programı kapsamında İstanbul Sanayi Odası, 2019 yılında 3 projeyi destekleme kararı almıştır. FilameX, 50.000 tl nakit ve geleceğin sanayicisi ödüllerine layık görülmüştür.
Turkcell ArıKovanı
FilameX, BigBang 2018 sahnesinde 50.000 tl ArıKovanı özel ödülüne layık görülmüştür.


TÜBİTAK BİGG
FilameX, TÜBİTAK 1512 BİGG 2018/2 çağrı programı kapsamında desteklenmeye hak kazanmıştır.
 
YTÜ TTO ve Çalık Holding
FilameX, YTÜ TTO ve Çalık Holding iş birliği ile düzenlenen ilk işim girişim yarışmasında yeni fikirler kategorisinde birincilik ödülüne layık görülmüştür.

Lonca Girişimcilik Merkezi
Kuveyt Türk Lonca Girişimcilik Merkezi, 4. Döneminde 11 startup destekleme kararı almıştır. FilameX bu 11 girişim arasına girerek 6 ay kuluçka eğitimlerinden yaralanma, Workinton ofis imkanlarını kullanma ve 40.000 TL nakit desteğine hak kazanmıştır.
KOSGEB Girişimciliği Geliştirme Destek Programı
FilameX, 2020 Ocak ayından itibaren İleri Girişimcilik – Yüksek Teknoloji Düzeyi kapsamında 370.000 TL’ye kadar desteklenmeye hak kazanmıştır.
 
BTM – Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi
FilameX, İstanbul Ticaret Odası tarafından kurulan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezinde(BTM) desteklenecek kuluçka girişimleri arasına girerek 6 ay kuluçka destek ve imkanlarından yararlanmaya hak kazanmıştır.